HIZLI ERİŞİM

Meslek Komiteleri

1. MESLEK KOMİTESİ (TEKSTIL, KONFEKSIYON, GIYIM ESYASI, AYAKKABI, ÇANTA)
Fahrettin KILINÇ (Başkan)
Ramazan ÇETİNER  (Başkan Yardımcısı)
Celal İPEKLİ
Anıl BAHAR
Ramazan BULUT
Erdal SÜTPAK
Soner ŞEN
2.MESLEK KOMİTESİ (TARIM VE HAYVANCILIK)
Hasan Önder ÖZTÜRK (Başkan)
Hüseyin KARA (Başkan Yrd.)
Mustafa YAMAN
Adil ÖDÜGET
Mehmet Ali ŞAHİN
Niyazi TOPAL
Burak KÜLAHLI
3.MESLEK KOMİTESİ (BEYAZ EŞYA MOBİLYA HALI)
Mustafa ÖZ (Başkan)
Alper ULUERGÜVEN (Başkan Yardımcısı)
Bayram BARUT
Ali ÖZEN
İbrahim ASIK
Ramazan ÇINAR

Turhan Faruk TUNCER

4.MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT-EMLAK HAFRİYAT)
Mehmet KARA (Başkan)
Ahmet Ali ÜNAL  (Başkan Yardımcısı)
Ali BARLAS
Mehmet AY
Erol OKUDAN
Osman KALIN
Hasan GÜNEŞ
5.MESLEK KOMİTESİ (KUYUMCULUK-SAAT-ALTIN,GÜMÜŞ MÜCEVHERAT)
Sebahi KURTOĞLU (Başkan)
Ahmet Ertan TAŞKIRAN (Başkan Yardımcısı)
Murat DALAK
Mehmet ERGEN
Bilal POSTALCIOĞLU
Deniz TANIR
Mustafa Gökhan AKARSU
6.MESLEK KOMİTESİ (TAŞIMACILIK -OTOMOTİV-PETROL PETROL ÜRÜNLERİ)
Mustafa Emre ŞENLİ (Başkan)
Ömer Can KÜLAHLI (Başkan Yardımcısı)
Hasan ÜNAL
Rıza KASAPOĞLU
Mehmet YILDIZ
Hüseyin ÇINAR
Ülkü BOZ
7.MESLEK KOMİTESİ (HEDİYELİK EŞYA -OYUNCAK TİCARETİ FOTOGRAF VE FOTOGRAF MALZEMELERİ)
Harun SERTKAYA (Başkan)
Mustafa AÇIKGÖZ (Başkan Yardımcısı)
Mustafa ÖZTÜRK
Özden ÖZ
Mustafa Seyit TOZLU
8.MESLEK KOMİTESİ (EĞİTİM KURUMLARI -MATBA-ELEKTRONİK)
Gülsüm DEDEOĞLU (Başkan)
Yasin NUR (Başkan Yardımcısı)
Mustafa UYAR
İbrahim Anıl ÖZDEN
Serhat SARIKAYA
9.MESLEK KOMİTESİ (SAĞLIK KURUMLARI-GÜZELLİK SALONLARI SPA MERKEZLERİ)
Halil ALTINAY (Başkan)
Hatice BAŞ (Başkan Yardımıcısı)
İbrahim ATALAY
İsmet VURAL
Nihat VURAL
Halit AYDIN
Ayten AKIN SÖNMEZ
10.MESLEK KOMİTESİ (GIDA TİCARETİ VE İMALATI)
Durmuş YILDIZ (Başkan)
Mustafa ÇOBAN (Başkan Yrd.)
Seydi Tahsin GÜNGÖR
Bülent SARI
Hüseyin ERSOY
Yılmaz ARSLAN
Mehmet BAKIR
11.MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT MALZEMELRİ-HIRDAVAT)
Fatih BALTACI (Başkan)
Abdurrahman YILMAZ (Başkan Yardımcısı)
Ahmet ÜNAL
Mehmet KÜÇÜKSOY
Levent ŞAHİN
12.MESLEK KOMİTESİ (SİGORTA ARACILIK KURUMLARI FİNANS KURUMLARI)
Musa Harun KURŞUN (Başkan)
Kübra IŞIK (Başkan Yardımcısı)
Ezgi İNCİ KORKUSUZ
Nesibe YILDIZ
Yusuf GÜNAL
13.MESLEK KOMİTESİ (MİMARLAR MÜHENDİSLER KONUT YAPI KOOPERATİFLERİ)
Mikail TÜLER (Başkan)
Mehmet GEPÇEN (Başkan Yardımcısı)
Ahmet Ali KOÇ
Murat COŞAR
Abdurrahman HATİPOĞLU

Onur DÖNMEZ

Fethiye Seda ÇAĞLAR ÜREYEN

14.MESLEK KOMİTESİ (DEMİR ALÜMİNYUM AHŞAP DOĞRAMA TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFLERİ)
Bekir DENİZ (Başkan)
Ersin ÖZCAN (Başkan Yardımcısı)
Mehmet UYSAL
Ramazan ESGİNUS
Mehmet YILDIZ
15.MESLEK KOMİTESİ (TURİZM SEYEHAT ACENTELERİ-DENİZ MALZEMELERİ TİC.OTO KİRALAMA SU SPORLARI)
Mustafa Kemal ENHOŞ (Başkan)
Osman UÇAK (Başkan Yardımcısı)
Sadullah KESKİN
Yusuf DENİZ
Mehmet USLU
Ali AKGÜN
Cevat ÇETİNKAYA
16.MESLEK KOMİTESİ (KONAKLAMA TESİSLERİ TURİZM İŞLETMELERİ)
Aydın BARUT (Başkan)
Tahsin Gökhan BAKTIR (Başkan Yardımcısı)
Hüseyin SIRCAN
Mustafa ŞENEL
Sedat ÖZ
Ayhan ÖZEN
Olgun ÇAKAR
17.MESLEK KOMİTESİ (LOKANTA -RESTORAN-KAFE BAR-PASTANE )
Habip YILDIZ  (Başkan)
Mustafa Kemal İYİOL (Başkan Yardımcısı)
Mehmet CEN
Demir DURAR
Ali KARA
Mikail MEMİŞOĞLU
Sedat EGİN
Bu sayfa 04.11.2022 tarihinde oluşturulmuş ve 10762 kez görüntülenmiştir.