HIZLI ERİŞİM

Başkanımızın Mesajı


Dünün bugünün ve yarının köklü ve en büyük temsilcisi olan Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak gücümüzü üyelerimizden alıyoruz.

Manavgat’ın ticaret ve sanayisinin öncüsü olmanın bilinci ve sorumluluğuyla çıktığımız bu yolda kentimizin doğal mirasına sahip çıkarken kaynakların “etkinlik, verimlilik ve tutumluluk” prensipleri çerçevesinde; üyelerimize küresel ticaretin gereklerine uygun olarak, çağdaş ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla; daha hızlı, kaliteli ve modern bir hizmet vermenin çabası içindeyiz.

Manavgat dünyanın her yerinden insanların görmek ve yaşamak için arzuladığı; tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile yaşanabilir; ticareti ve sanayisi güçlü ve en önemlisi Manavgat Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerinin mutluluğu amacıyla öncü ve örnek bir kent haline getirmek için göreve başladığımız ilk andan itibaren katılımcılık ve şeffaflık ilkelerini esas alarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Yönetim olarak Manavgat’a olan tutkumuz o kadar kuvvetli ki; kapasitemizi çok daha yüksek bir noktaya taşıyacağımızın bilinci ile hareket etmekteyiz. Manavgat’ın kalkınmasına hizmet edecek yeni işler için çok güçlü bir enerjiye sahibiz. Şehrimizin kalkınması, sürdürülebilir bir ihracat, marka kent ve turizmin öncüsü olabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Üyesi mutlu bir oda, ekonomisi güçlü bir Manavgat!

Bu sayfa 29.03.2024 tarihinde oluşturulmuş ve 138 kez görüntülenmiştir.