HIZLI ERİŞİM

Özgeçmiş

Seydi Tahsin GÜNGÖR, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı


1978 yılında Antalya’ya bağlı Akseki ilçesinde doğan Seydi Tahsin Güngör, eğitimini tamamladığı Manavgat’ta ticaret hayatına başladı. 2002 yılında Gıda, İnşaat ve Sağlık üzerine faaliyet gösteren Güngör Kardeşler aile şirketini kuran Güngör, halen bu şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.
2014 yılında Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Genç Girişimciler Kurulu’na seçilen Güngör, 2018 yılından itibaren MATSO Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilerek aynı zamanda Sayman Üye olarak çalışmalarına devam etti.
2021 yılında Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Güngör, halen bu görevi sürdürmekte olup görev süresi içerisinde Selçuklu Kervan Yolu Projesi, MATSO Turizm Fakültesi, Ahmet Boztaş Anaokulu gibi önemli projelerde çeşitli görevler alarak Manavgat’a kazandırılmalarında öncü olmuştur.
2021 yılında Manavgat Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı seçilmiş olup halen görevini yürütmektedir.
2023 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi üyesi olarak seçildi. Güngör aynı zamanda BAGEV Yönetim Kurulu üyesi, ATAK Konseyi Üyesi görevlerini etkin bir şekilde sürdürmektedir.
Güngör evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bu sayfa 29.03.2024 tarihinde oluşturulmuş ve 190 kez görüntülenmiştir.